Пакет «Безпека» у подарунок при покупці автомобіля Fiat

Офіційний дилер автомобілів FIAT у Дніпропетровській області, повідомляє, що при покупці будь-якого нового автомобіля FIAT і FIAT PROFESSIONAL, кожному покупцю пакет «Безпека» у подарунок*

Під пакетом послуг «Безпека» мається на увазі встановлення в авто системи сигналізації та оформлення полісу ОСАГО.

В автосалоні FIAT AELITA представлена широка лінійка автомобілів, як пасажирських, так і для комерційного використання.

FIAT 500X

Агресивний та яскравий автомобіль, помітний на дорозі і відтворюючий характер свого власника. Ідеальний автомобіль для тих, хто шукає сильний і неповторний вигляд реального кросоверу: позашляховий вигляд бампера із захистом дна, особливі легкосплавні диски, зовнішні деталі із хромо-матовим оздобленням і рейлінги на даху. А щоб показати свій характер у повному обсязі, Fiat 500X поставляється у 12 різних кольорах: 4 пастельні, 5 металевих, 1 матовий Magnetic Bronze і 2 трьохшарові: червоний Amore Red і жовтий Amalfi Yellow — для максимально широкого набору кастомізацій.

FIAT TIPO

Додайте повну лінійку обладнання у базовій комплектації. Додайте простір для Вас і Вашій родині. Додайте комфорт вищого класу, за низькою ціною. Все це те, що ми називаємо Tipo Logic. Неповторна економія палива завдяки одному із найнижчих коефіціентів спротиву у класі. Найкращий у своєму класі має і внутрішній простір для максимального комфорту на борту. Кожна подорож стає унікальним, практичним та ідеальним досвідомм для задоволення ваших потреб.

FIAT DOBLO

DOBLO – силует, який виділяється. Стиль нового Doblo ще більш унікальний: повний рестайлинг передньої частини, встроені блок-фари, нові легкосплавні колісні диски і задні ліхтарі, велика глазурована поверхня і новий темно-сірий колір. Навіть у вільний час, ваш стиль не залишиться непомітним.

FIAT QUBO

Супер компактні розміри, оригінальні і творчі лінії та щедрий інтер’єр. Щоб надати вам завидну маневреність, велику індивідуальність і надзвичайну вантажомісткість. Qubo дуже просторний всередині та має достатньо місця для усіх, завдяки багажнику 250 літрів з максимальним об’ємом до 2500 літрів (при знятих задніх сидіннях), і може прийняти предмети довжиною до 2,5 метрів (зі складеним переднім сидінням). При цьому його довжина усього 3,96 метрів.

Детальну інформацію дізнавайтесь у відділі продажів. Телефони: (056) 376-10-00 або моб.:(067) 562-29-90 або безпосередньо в салоні FIAT Сателіт Мотор за адресою: вул. Івана Езау 16.

Назад до переліку пропозицій