Зимова гума у подарунок при покупці автомобіля Fiat!

У передчутті зимового сезону, ТОВ «Сателіт Мотор» – офіційний дилер автомобілів FIAT у Дніпропетровській області, поспішає повідомити, що при покупці будь-якого нового автомобіля FIAT і Fiat Professional комплект зимової гуми у подарунок кожному покупцю!*

FIAT 500X

Агресивний та яскравий автомобіль, помітний на дорозі та той, що відображає характер свого власника — саме тому він успадкував від Fiat 500L великі можливості персоналізації.

FIAT 500

Це іміджевий трьохдвірний суперміні, який припаде до душі молодіжній аудиторії своєю ефектною зовнішністю, створеною за естетичними канонами культового попередника. Округлі форми і візуальні рішення витворюють компактний і в той же час динамічний зовнішній вигляд.

Fiat Doblo

Автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішено питання простору. Простору, який можна розділити з родиною і друзями. Простору для тих, хто подорожує і полюбляє бути в компанії. Для тих, хто обирає Fiat Doblo свої партнером у роботі або проведенні дозвілля.

Детальну інформацію дізнавайтесь у відділі продажів телефонами: +38 (056) 376-10-00 +38 (067) 562-29-90 або безпосередньо в салоні FIAT ТОВ «Сателіт Мотор» за адресою: вул. Івана Езау 16.

*Акція діє до 31.12.2019 року

Назад до переліку пропозицій