Top Gear і Autobild Spain відзначили 120-річний ювілей FIAT

Випуск іспанського журналу «Axel Springer Motor Awards» у 2019 році був відзначений нагородою Fiat в категорії спеціальних призів. Під час церемонії, яка відбулася в Мадриді, FCA Іспанія отримала нагороду «Premio Especial Trayectoria de una marca» (спеціальний приз «Шлях бренду») за 120-річну історію Fiat, яка є віхою, на яку можуть претендувати лише деякі виробники автомобілів.

Нагорода визнає інноваційний шлях бренду в створенні унікальних моделей; і він покликаний висвітлити історію компанії, яка демократизувала використання автомобіля в усьому світі. Крім того, що Fiat має 120-річну історію в усьому світі, він також відзначає 100-річчя життя в Іспанії.

Історія Fiat почалася 11 липня 1899 року в Туріні, де він почав виробництво свого першого автомобіля, Fiat 3½ HP, надійного і демократичного автомобіля. Сьогодні, після 120 років історії, Fiat продовжує залишатися піонером в пропозиції доступних рішень для потреб мобільності сьогодення і майбутнього.

Останнім доказом став Fiat Concept Centoventi, «демократична відповідь на електричну мобільність», представлений на Женевському міжнародному автосалоні в березні

Суддями були читачі і редактори автомобільних журналів, таких як Auto Bild, TopGear і Motor.es. Щороку читачі вибирають кращі автомобілі року, а редактори вибирають переможців спеціальних призів.

Назад до всіх новин