Сервіс автомобілів

Fiat, Alfa Romeo, Lancia

Сервісний центр «Сателіт Мотор»

за адресою м. Дніпро, вул. Івана Езау, 17

Ваш автомобіль у надійних руках!

Справжні професіонали й найкраще обладнання

Шановний власник автомобіля Fiat, Ми дякуємо Вам за вибір, який Ви зробили. Наша компанія бажає Вам отримувати задоволення за кермом автомобіля Fiat як можна довше. Для отримання максимального задоволення від водіння та дотримання безпеки при експлуатації автомобіля, дуже важливо, щоб Ви не забували регулярно проходити чергове своєчасне технічне обслуговування у сервісному центрі Fiat ТОВ «Сателіт Мотор».

Наш дилерський центр має увесь необхідний спеціальний інструмент для проведення як планового технічного обслуговування, так і складних агрегатних і кузовних ремонтів. Кваліфіковані спеціалісти ТОВ «Сателіт Мотор» виконають усі роботи відповідно до високих стандартів обслуговування Fiat.

Важливо пам'ятати!

Регулярне проходження технічного обслуговування підвищує роботу і надійність автомобіля, дозволяє мінімізувати витрату палива і викид шкідливих речовин в атмосферу, а також підтримувати Ваш автомобіль в чудовому технічному стані впродовж усього періоду експлуатації.

Однак важливо пам'ятати, що технічне обслуговування автомобіля не обмежується плановими роботами: як до першого ТО, так і після, у проміжках між плановими Сервісного центра Fiat ТОВ «Сателіт Мотор», необхідний елементарний догляд і перевірки, наприклад, загальний огляд, перевірка рівня і доливка робочих рідин, перевірка тиску повітря в шинах.

Регулярне і головне своєчасне проходження планового ТО – обов'язкова умова збереження гарантії Вашого автомобіля Fiat.

Усі відмітки у Вашій сервісній книзі Fiat є підтвердженням свооєчасності проходження планового обслуговування. Важливо щоб кожна відмітка була завізована печаткою дилерського центра. Також ми рекомендуємо Вам зберігати усі чеки і замовлення-наряди сервісного центра Fiat ТОВ «Сателіт Мотор», так як при гарантійному обслуговуванні автомобіля може виникнути необхідність у підтвердженні виконання певних робіт.

Сервісний центр Fiat ТОВ «Сателіт Мотор» знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Івана Езау, 17. +38 (056) 376-10-00